Pages

9 Nisan 2012 Pazartesi

Bitenler - 8

Merhaba
Bu bitenlerim bir önceki bitenlere göre daha dolu :)  Gerçekten bir şeyler bitirmeye bayılıyorum. Param boşa gitmemiş oluyor. İşte bitenler :
1-Golden Lady Ruj (36 Numara): Benim için fazla açık bir pembeydi. Aslında sadece bir kere kullandım. Gerisini ruj yapımında kullandım.
2-She is Sweet Parfüm (50 ml): Bu parfümü çok seviyordum. Bittiğine üzüldüm. Belki bir daha alırım. Şimdilik yeni parfümlere yelken açmış durumdayım.
3-GG Rimel: Aslında seviyordum ama topaklanmaya başladı. Attım ben de :(
4-Flormar Papatyalı Yüz Yıkama Jeli (3 ml): Güzeldi. Belki alırım :)
5-Avon Dudak Nemlendiricisi: Fena değildi. Ama çoğunu ruj yapımında kullandım. Kalanını da 1 hafta boyunca kullandım. Çok çok etkili değil. Bence yazın kullanmak daha mantıklı.
6-Garnier Saf&Temiz 3'ü 1Arada (150 ml): Bence yazın kullanılmaya daha uygun bir ürün bu. Çünkü kışın zaten kuru ve gergin olan cildi iyice kurutuyor. Ama yazın muhteşem temizliyor. Artık sıkınca içinden hiçbir şey gelmiyor. Kesip içindekileri kullanacağım birkaç gün. Bu yazı yayınlanana kadar biter :) (Yazının yayınlanmasına 4 gün var.)
7-Adien Parfüm (15 ml): A101'den almıştım. 2 hafta kadar kullandım ve bitti. Sanki bu aralar hiçbir parfümü beğenemiyorum. Ne kadar parfüm alsamda hiç parfümüm yokmuş gibi hissediyorum. İlginç :)
8-Colgate Diş Macunu: Bir de bu bitti. Ama annem çöpe attığı için resmi yok. Yerine Rossmann'dan aldığım bir macunu kullanıyorum. Şimdilik güzel gibi :)

0 yorum:

Yorum Gönder