Pages

19 Haziran 2012 Salı

En Sevdikleriiimmm

Merhaba
Sonunda ben de bir favorilerim yazısıyla karşınızdayım. Bunu her ay yapmamı beklemeyin çünkü çok fazla ürün değiştirmiyorum. Favorilerimde büyük bir değişim olunca tekrar yazarım :)
(Böyle bir yazı yazdığım için çok mutluyum şu an :)

YASAL UYARI: Dikkat Uzun Yazıdır :D

Favori Rujum: AVON PEMBE - KENDİ YAPTIĞIM RUJUM
Avon'un ColorTrend rujlarını genel olarak beğeniyorum. Bu normalde kullanmayacağım kadar açık bir pembe. Ama dudakta tam rengini vermiyor.(Sanırım böyle rujlara sheer yapıda mı deniyordu? Emin değilim.) Benim dudağımda hoş bir renk veriyor.Ayrıca da çok uğraştırmayan sür-çık bir ruj. Acelem varsa yada uğraşmak istemiyorsam bu ruju sürüyorum. Kokusu da fena değil :)

Bu ruju çok çok çok seviyorum. Kendim yaptım diye demiyorum :P Seviyorum çünkü rengi kendi dudak rengimin yarım ton koyusu. İstesem yapamazdım bu kadar olur yani. Ayrıca kendisi hem glosslar gibi parlak hem de simli. O yüzden daha çok akşamları yemeğe giderken yada düğünlerde kullanıyorum. Ama çok seviyorum bu rujumu :))

Favori Allığım: RACINE
Söylenecek çok bir şey yok aslında. Yazısını daha önce yazmıştım. Rengi güzel. Yüzümde güzel duruyor. Daha ne olsun. (Şimdi kocaman oldu bu delik)

Favori Rimelim: AVON COLORTREND
 

Aslında tam olarak işte rimel budur diyebileceğim bir rimelle karşılaşmadım. Bu rimeli seçmemin sebebi rengi. Kahverengi olduğu için çok doğal duruyor.

Favori Farlarım: Markası farketmez. Uçuk pembe renkli farlar favorim.
Bu aralar da hep bunu kullanıyorum.

Favori Aydınlatıcım: CECİLE
Bir kaç güne kadar ilk ve tek aydınlatıcımdı. Bu yüzden de favorimdi. Tek problemi çok sık kullanılınca göz etrafında yağ bezesi yapması.

Favori Maskem: AVON MASKE
Bunu da daha önce yazdım. Bu maske hem yüzümdeki fazla yağı emiyor hem cilt tonumu düzenliyor hem de sivilce oluşumunu oldukça azaltıyor. Mesela bitmesinden korktuğum için bu aralar kullanmıyorum. Yüzüm sivilce doldu ve yağlandı :((

Favori Dudak Nemlendiricim: Bodysol SOS
Bunu kullandığım dönemde dudağım hiç kurumadı ve hep yumuşacıktı. Elimdeki dudak nemlendiricileri bitsin tekrar alacağım. Bir de Vaseline'inkiler çok övülüyor. Onu da deneyeceğim.

Favori El Kremim: L'OCCITANE VE DALAN D'OLIVE
(Resim alıntıdır.)
VanilyaClub'un Kasım kutusunda 10 ml.lik tester'ı çıkmıştı. Ve ben bu kremi alıp karlı bir yere bayram ziyaretine gittim. Hatta gittiğim yerde elim o buz gibi soğuk sulardan çıkmamıştı.(Bol bol bulaşık yıkmıştım yani :D) Ama her bulaşıktan sonra elime bu kremi sürdüm elim hiç kurumadı ve hep yumuşacıktı. O yüzden bu el kremi favorim. (Ama bir miktar pahalı bu yüzden almayı düşünmüyorum)

Üzerinde yoğun bakım kremi yazıyor ki tamamen katılıyorum. Ayrıca muhteşem bir beyaz sabun kokusu var ve kalıcı. İşlev olarak yukarıdaki kremle aynı. Ama fiyat olarak çok daha uygun. O yüzden bu kremi tekrar alabilirim.

Favori Göz Kalemim: ORIFLAME EYE INTENSITY KALEMİ 
Bu kalemi bana yengem vermişti. Muhteşem bir kalem. Renk vermesi çok iyi.

Favori Dudak Kalemim: RIVAL DE LOOP ASANSÖRLÜ KALEMLERİ
Bu kalemler muhteşem. Sanki kalem değil de ruj gibi. Dudakta da çok doğal duruyorlar.

Favori Şampuanım: ELİDOR NORMAL SAÇLAR İÇİN OLANI
Elidor'un şampuanlarını seviyorum. Yaklaşık 4-5 yıldır kullanıyorum. Bu seri çıkmadan önce de yine Elidor'un normal saçlar için olan kına özlü şampuanını kullanıyorum (kına kokmuyordu). Elidor bu seriyi de değiştirse yeni serideki normal saçlar için olan şampuanı kullanmaya devam ederim.

Favori Vücut Losyonum: SHE IS SWEET VÜCUT LOSYONU
Buna bayılıyorum. Banyodan sonra tüm vücuduma sürüyordum ve tüm gün tenim mis gibi kokuyordu. Yazın böyle birşey yapmıyorum tabi. Bir de küçük ışıltıları var ki muhteşem bence.
Daha önce bu ürün ayrı satılmıyordu şu kalpli kutularda parfüm ve deodorantın yanında promosyon olarak vardı. Şimdi ayrı olarak ve yaklaşık 2 TL'ye satılıyorlar :)  Elimde 2 tane var ve sırf bu yüzden kış gelsin istiyorum. Hatta bir kaç tane daha alayım ben bir ara :)

Fotoğrafların her biri bir alem çünkü makinem bozuldu :(( Ayrı ayrı makinelerle ve genellikle de akşam çekildikleri için böyleler. Ama artık nişanlımın makinesini gasp ettim :D:D

Benim favorilerim arasında sizin de favorileriniz olan ürünler var mı diye merak ediyorum :))

0 yorum:

Yorum Gönder