Pages

29 Ağustos 2013 Perşembe

MERHABA :):):):)

Merhaba
Yaklaşık 4 aydır yazmamışım. Çünkü çok hareketli bir 4 ay geçirdim. Son yazımda işe girdiğimi yazmışım. 2 buçuk ay çalışıp bıraktım. İşimi seviyordum ama aşırı yoruluyordum. İşe girdiğim ilk 2 haftada 8 kilo vermiştim. Ayrıca işimin maaşı azdı ve alanım değildi. Ben de evliliği bahane edip bıraktım.

Evleneceğim demiştim. 2.5 aydır evliyim ve ev hanımıyım. Ev hanımı olmanın en kötü tarafı temizlik. En güzel tarafı ise yemek :)

Bu yazı geri dönüş yazısı olsun dedim. Ama bir sonraki yazı ne zaman gelir bilmiyorum.Bu yazımda 4 aydır bitirdiğim ürünlerin sadece fotoğraflarını paylaşacağım. Yorumlar az çünkü hatırlamıyorum etkilerini.
 She'nin bu yeşil olanın kokusunu çok seviyorum. Bu vücut losyonundan elimde 2 tane daha var. Seviyorum :)
 Avon'un Kiraz Çiçekli Saç Maskesi. Bunu hiç sevmedim. Traş köpüğü olarak bitti.
 İkisini de çok hatırlamıyorum :S
 Racine'nin allığı. Çok seviyordum ve nerdeyse blog yazmaya başladığımdan beri bitirmeye çalışıyordum. Çok şükür bitti.
 Nivea'nın roll-on'u güzel. Bu bittikten sonra bir tane daha aldım. Şu an kullanıyorum ve seviyorum. She'nin roll-on'unun kokusu muhteşem. Ama kaşındırıyor maalesef :(   D&P açık parfüm. Neyin çakması olduğunu hatırlamıyorum bile.
 20 ml idi. Ama çok koyuydu. Zor bitti o yüzden.
Bu maskara yılbaşında alınmıştı. 6 ayı doldurduğu için attım. Kirpiklerimde çok da etkisi yoktu.
Emotion'ın Flower Bouquet (yanlış yazmış olabilirim) parfümünün kokusuna bayıldım. Parfüm ve deodorantı set halinde 14 TL'ye almıştım Migros indiriminden. Belki denk gelirse bir daha alırım. Ama bayıla bayıla kullandım. Sun Ozon güneş kremini geçen sene almıştım bu sene kullandım :):) Eşimle birlikte kullandık ve sevdik. İçinde çok az daha var ama Kasım'da son kullanma tarihi var. O yüzden attım.

Tam 13 ürün bitirmişim. Bu arada zamanımın çoğu evde geçiyor. Bu yüzden makyaj yapmıyorum. Çok fazla bakım da yapmıyorum. Bildiğiniz saldım kendimi. Rahata alıştım iyice. O yüzden ikinci yazım ne zaman olur ne hakkında olur hiç bir fikrim yok.

Bir de bu bloğu bloglovin'e taşımak lazım. Follow my blog with Bloglovin.

Tekrar yazmak güzel. Unutmuşum bu duyguyu :(

4 yorum:

Süslü Parantez dedi ki...

Hoşgeldin öncelikle bende 4 yıldır ev hanımıyım zamanımı az da olsa doldurmak için blog yazmaya başladım, ev hanımının makyaj ürünü bitirmesi çpk zor ama cilt balım ürünleri bitirmesi çok kolay tabi bana göre :)) çünkü evde olduğum zaman mutlaka elimdeki ürünleri eritmek adına onu sür bunu sür modundayım. Sende salma kendini bak hem daha yeni evliymişin hergün şıkkıdı şıkkıdı tabi ki gezemeyeceksin ama çokta salma kendini ;)

burcu dedi ki...

:) teşekkür ederim :) ve kendimi salmamam konusunda çok haklısın :)

Adsız dedi ki...

Sizi okumayı seviyordum daha sık yazmanız dileğiyle

Sevgiler Neva

burcu dedi ki...

teşekkür ederim neva :)
blogda değişiklik düşünüyorum. en kısa zamanda açıklayacağım :)

Yorum Gönder