Pages

9 Eylül 2011 Cuma

Bitenler - 1

Merhaba
Daha önce de dediğim gibi bu bir makyaj bloğu değil. Ama satın aldığım herşeyi sonuna kadar kullanmayı seviyorum. Bunlar bitirdiğim bakım ürünleri :
Bilgisayarın kamerasından çektiğim için çok net değiller.Gelelim yorumlarıma :
1-Citrus Bene Fresh (30 ml): Bu parfümü teyzem çantasından çıkarıp bana vermişti. Tam yazlık bir ürün. Adından da anlaşılabileceği gibi çok fresh bir parfümdü. Kokusu çok güzeldi.Bitmesine çok üzüldüm.
2-Hobby Saç Kremi (750 ml) : Bunu annem şampuan sanıp almıştı. Boşa gitmesin diye kullandım. Saçlarımı yumuşacık yaptı, çok kolay tarandı ama aynı zamanda saçımı ağırlaştırdı.O yüzden çok da memnun kalmadım.
3-Avon Naturels Refreshing (400 ml): Nişan bohçasında kolonya yerine koyulmuştu. Tam olarak limon gibi koktuğu için ailecek hoşlanmadık. Oda parfümü olarak yada vileda suyunun içine karıştırarak çok şükür bitirdik.
4-Clean&Clear Siyah Nokta Temizleme Losyonu (200 ml ): Pamuğa sıkılıp kullanılıyordu. O yüzden çok bereketli bir üründü. Ama çok şükür bu da bitti. Aslında temizleme özelliği idare eder seviyedeydi. Ama kokusu çok keskindi. Her kullandığımda öksürtüyordu. Bitmesine sevindim.

0 yorum:

Yorum Gönder